Nitrocross Quakenbuck 26.-28.11. - preview

25.11.2010 17:56

 Zima a sníh zahnala bugynáře z tratí na zimní odpočinek. Ne každý se s tím však smíří a tak pro někoho začíná halová sezóna 1/8 buggy. Bohužel jak to vypadá ani tuto zimu nebide žádný závod na území ČR a tak nezbývá než se vydat do zahraničí. Asi prvním závodem většího charakteru je každoroční závod pořádaný v Německu ve měste Quakenbruck. Zápolení začíná již zítra tréninky a následujou kvalifikace v sobotu a nedělní finálové jízdy. Z našeho klubu se aktivně zúčastní několik zástupců, konkrétně Honza a Tom Kapičkovi, Jiří Humpolec a Pavel Braun. Dále jede ČR reprezentovat Martin a Aleš Bayerovi, Karel Hájek a Honza Domanský. Celá startovní listina kategorie Buggy i Truggy je k nahlédnutí zde a jak je vidět konkurence bude vcelku vysoká.

Zde ještě krátký předstartovní postřeh Jerryho:

Ahoj  všichni, dnes o půlnoci vyráží skupina sedmi statečných z Bohemia Racing do Německa. Překazkou jí bude sníh, led, mráz, plískanice a později i zapařené nohy. Úkol zní jasně, muž s koženou Losi nesmí projet. Hrdiné komando se hodlá pod zaštitou tmy přesunout na tajné pracovište německých buržoustů zvaném Quakenbruck. Uskuteční se zde jubilejní sedmý závod RC buggy a truggy v kryté hale. Komando se těší na vyhřivané depo, speciální povrch, bojova vozidla jsou speciálně upravena pro speciální bojové podmínky (pro ty kdo tomu rozumí, diferenciály 100x100x30, traverzy místo stabilizátorů, schumacher kola které mají ostřihané tři řady pinů zvenku a dvě zevnitř (fakt) a motory naladěné na totální zimu).
Úcast má být minimálně celoevropská, cca 160 vojáku spojenych vojsk bude soupeřit o přízeň a sladkou odměnu behem tří dnů. 

Držte palce naší posádce, aby tam i zpět dojeli v pořádku a tam zajeli pořádně.

Zpět

Vyhledávání