Czech Open Most (1.10.)

15.10.2011 21:36

V sobotu, prvního října se v Mostě konal předposlední závod seriálu Czech Open. Dráha byla hezky připravená a předpověď počasí i přes chladnější ráno slibovala hezký den. Proto se na dráze sešlo slušných 38 jezdců.

Jak je již zvykem, organizační tempo bylo vlažnější, takže měli všichni dost času na opravy a úpravy svých modelů a také si trochu pokecat. Ráno byla trať provlhlá, takže měla slušný grip a tudíž se jelo v rychlém tempu hned od začátku. Čtyřem jezdcům se dokonce během rozjížděk podařilo zajet 10 kol. Po rozjížďkách byl  na prvním místě Lukáš Zeman, druhý byl Libor Lukášek a třetí byl Michal Šindelář. Z našich na tom byl nejlépe pátý Michal Michel, dále osmý Tomáš Fic a na 15. místě Honza Horáček.

Po obědě se rozjel kolotoč finálových jízd. Na 25. místě skončil ve čtvrtfinále A Honza Horáček a Michal Michel odpadl v semifinále A kvůli upadlému kabelu od baterek hned po startu.

Tentokrát se nepodařilo vybojovat stupně vítězů Lukáši Zemanovi, který odpadl z prvního místa kvůli problémům s motorem. Problémy s motorem postihly také Honzu Bílka. Na prvním místě tedy skončil Michal Šindelář, druhý byl Štěpán Šilhavý a stupně vítězů uzavíral Honza Domanský. Do hlavního finále se také dostal Tomáš Fic, který po dobrém výkonu kontroloval v závěru svoji pozici a dokončil na hezkém 4. místě.

Počasí bylo po celý den přívětivé a i díky tomu šlo všechno tak jak má. Na dráhu do Mostu se budeme i přes neúspěchy některých rádi vracet.

Kompletní výsledky

- Michal Michel -

 

Zpět

Vyhledávání