10. závod seriálu Czech Open (7.10.), Horní Jelení

18.10.2012 20:45

V sobotu, sedmého října se Horním Jelení konal předposlední závod seriálu Czech Open. Dráha a všechno ostatní bylo dobře připravené a po deštivém pátku počasí přálo. Proto se na dráze sešlo slušných 46 jezdců.

Jak je již zvykem, organizační tempo bylo vlažnější, takže měli všichni dost času na opravy a úpravy svých modelů a také si trochu pokecat. Ráno byla trať provlhlá, takže měla slušný grip. Po rozjížďkách první tři místa obsadili Lukáš Zeman, Štěpán Šilhavý a Martin Zicha. Z našich si nejlépe vedl Michal Michel na 6. místě.

Po pauze na oběd se pokračovalo nižšími finálovými jízdami. Na celkově 35. místě skončil náš Tomáš Chaloupka, 21. byl Tomáš Fic, 18. Honza Hujer a 16. Honza Horáček.

Finále bylo dobře obsazené, a proto se s tím nikdo „nemazal“. To také dokazovaly rozestupy jezdců na druhém až pátém místě – pouze nějakých 25 vteřin. Jediný kdo se této smečce dokázal utrhnout o jedno kolo, byl Lukáš Zeman, na druhý stupínek se postavil Honza Zámiš a na třetí dojel náš Michal Michel. Za Bohemia racing byl ještě ve finále Petr Dvořák, který obsadil 10. Místo.

I přesto, že v Ottově pověstném autobusu ke konci nečekaně došlo pivo, se závody povedly. Na dráhu do Horního Jelení se tedy budeme všichni rádi vracet.

-MM-

Zpět

Vyhledávání